bahco_bh2ac60v110
BAHCO BH2AC60V110 heavy-duty zadel V-vormig
Productomschrijving:
  • Heavy-duty zadels
Kenmerken:
  • Gemaakt van bewerkt staal
  • Maximale belasting 60 t
  • Rond: BH2AC60-140. Diameter van 140 mm met ronde vorm om de positie onder voertuigen te vergemakkelijken
  • V-vormig: BH2AC60V110, speciaal ontworpen voor montage rond assen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type toebehoren/onderdeel: Zadel voor krik
Specificaties / Alle eigenschappen
Type toebehoren/onderdeel
Zadel voor krik
Afmeting verpakking
78 x 70 x 110 mm
Hefvermogen kg
60000 kg
Lengte verpakking mm
110 mm
Breedte verpakking mm
70 mm
Gewicht kg
0.97 kg
Zadel type 2
x
Hoogte verpakking mm
78 mm